Fokozott ellenőrzésre számíthatunk Debrecenben

Fokozott ellenőrzésre számíthatunk Debrecenben

Rendőrség

A Debreceni Rendőrkapitányság vezetője fokozott ellenőrzést rendelt el 2026. május 16-án 6 órától 23 óráig Debrecen közigazgatási területére.

Az ellenőrzés célja a jogsértő cselekmények elkövetésének megelőzése, felderítése, illetve megszakítása – tájékoztatott a rendőrség.